E-Learning Basisvaardigheden Dynamics 365 Finance and Operations
DO-BV
Deze e-learning cursus gaat in op het werken met D365FO: de basis om te werken met D365FO wordt gelegd. Na het volgen van deze e-learning bent u in staat te navigeren binnen D365FO en weet u ook hoe snel en eenvoudig u de juiste informatie vindt.
Naar inschrijving Download CursusroosterApplicatie | Dynamics 365 FO |
Duur | 0,5 dag |
Locatie | |
Cursusvorm | E-Learning |
Prijs | € 200,- |
Mail naar collega |
Doelgroep
Iedereen die met Dynamics D365FO gaat werken en ervaring wil opdoen. Deze 'knoppentraining' geeft een basis om beter met F&O te werken.
Voorkennis
Er is geen specifieke voorkennis vereist.
Opzet
Deze e-learning training bestaat uit een aantal cursusonderdelen. Elk cursusdeel bestaat uit compacte onderdelen (gemiddeld 5 minuten). Deze opzet zorgt ervoor dat u op uw eigen tempo door de stof heen kunt gaan, waarbij u ook kunt kiezen in welke volgorde u de onderdelen doorloopt. Elk deel bestaat uit een aantal video’s (met daarin de uitleg en demonstratie van het systeem), één of meerdere oefeningen en aantal afsluitende vragen.
'Eerst de Mprise E-Learning, dan pas toegang'
Derk Jan Nokkert, Bredenoord