Leer meer over Dynamics in de Mprise Academy
Slimmer gebruik maken van Dynamics F&O
Start met Dynamics 365 of Power Platform
BC-RPB | Voor QBS-Partners
Doelgroep
Applicatiebeheerders en/of kerngebruikers die verantwoordelijk zijn voor het aanpassen van de lay-out van bestaande Microsoft Dynamics 365 Business Central rapporten. Er wordt in deze training gebruik gemaakt van de Report Builder voor RDLC-lay-outs en Word voor Word-lay-outs. Deze training is zowel geschikt voor Business Central in de Cloud als Business Central on-premise.
Beschrijving
Aanpassen van de lay-out van rapporten in Business Central, kan dat altijd?
Hoe kun je de lay-out aanpassen?
Hoe werkt het toevoegen van headers en footers?
Groeperen in Business Central rapporten, en (sub-)totalen berekenen, hoe doe je dat?
En groepen in- en uitklappen, hoe werkt dat?
Dit zijn onderwerpen die aan bod komen in de training “Rapport lay-out in RDLC en Word”.
Rapporten en documenten in Microsoft Dynamics 365 Business Central bevatten standaard een lay-out in RDLC-formaat en sommige ook een in Word-formaat. De standaard lay-out kan aangepast worden vanuit de gewone client. Als applicatiebeheerder kunt u (binnen bepaalde grenzen) de lay-out van bestaande rapporten aanpassen in Report Builder of Microsoft Word.
In de training worden de mogelijkheden van Lay-outaanpassingen in Report Builder en Microsoft Word behandeld aan de hand van praktische opgaven.
Voorkennis
Kennis op het niveau van cursus Microsoft Dynamics 365 Business Central Introductie (BC-INT) is noodzakelijk.
Inhoud
Duur
1 dag
Kosten
1 QBS-Voucher