MPRISE

Contact

U kunt mailen naar onderstaande e-mailadressen:

Mprise:                         info@mprise.nl                                                           Servicedesk en Support:
Mprise Academy:      academy@mprise.nl                                                 servicedesk@mprise.nl            
Mprise Agriware:      agriware@mprise.nl                                                   tel. +31 88 9955500
Mprise Connect:        connect@mprise.nl                                                    tussen 8.30 - 17.00 uur
Mprise Lean:               lean@mprise.nl                                                          
Mprise Analytics:      analytics@mprise.nl

 

Adresgegevens

Hoofdkantoor:                                         

Newtonstraat 2                                                                                 
3902 HP Veenendaal                                                                       
+31 318 508810  (tussen 8.00 en 17.30 uur)

Post adres Hoofdkantoor:

Postbus 598
3900 AN Veenendaal

Kantoor Bleiswijk

Hoefweg 205a
2665 LB Bleiswijk

(routebeschrijving hoofdkantoor in Veenendaal)
Mprise_maps.png

Parkeren:

Er is parkeergelegenheid aan de zijkant van het pand.

Openbaar vervoer:

  • Mprise bevindt zich op 25 minuten loopafstand vanaf het station  Veenendaal-de Klomp.
  • Volg de Veenendaalseweg richting Veenendaal. Deze weg gaat over in  de Stationsstraat.
  • Sla bij de kruising met de Grote Beer linksaf.
  • De 3e straat links is de Newtonstraat.
  • Taxi Leewis: U kunt via telefoonnummer (0318) 55 00 00 een uur van tevoren een taxi bestellen.